Hirdetés az általános iskola tanulóinak és szüleiknek

 

                                                           

Hirdetés

az általános iskola tanulóinak és szüleiknek

 

Tájékoztatjuk a tisztelt szülőket és tanulóinkat, hogy tanévnyitó istentiszteletünket 2016. szeptember 1-én, csütörtökön 16.30 órától a Belvárosi Evangélikus Templomban tartjuk. Gyülekező az iskola udvarán 16.10 -től.

Kérjük tanulóinkat, hogy az ünnepségen az iskola etikai kódexének megfelelő öltözéket viseljenek (fehér ing/blúz, fekete nadrág/szoknya, alkalmi cipő).

További tudnivalók az első tanítási napról:

-          Reggel  (szeptember 1-jén) 7.30 h-tól  az udvaron gyülekezünk.

-          Az alsó tagozatos tanulókat az első tanítási napon 12 óra után haza lehet vinni.

-          A felső tagozatos diákjainknak 11.20 h-kor fejeződik be az első tanítási nap. Ezen a napon és pénteken a felső tagozatos tanulóknak ebédet nem tudunk biztosítani.

Szülői értekezletet 2016.szeptember 5-én (hétfőn) 16.30 órakor tartjuk.

Tájékoztató a tankönyvekről

Valamennyi általános iskola alsó tagozatos tanulója térítésmentesen kapja a tankönyveket.
A felső tagozatos fizetős diákok esetében a leszállított könyvek alapján számla készül, melyet a szülők az iskolától kapnak kézhez a tankönyvekkel együtt, egy egyszerűsített átadás-átvételi bizonylat kíséretében az első tanítási napon.

A csekkek befizetési határideje 2016. szeptember 15-e.

A tankönyvek árának befizetésére a következő módokon van lehetőség: a számlán található bankszámlaszámra (64400068­­-30107825-11100049) átutalással vagy a postahivatalokban, ahol országosan 500 helyen utalvánnyal is fizethet a szülő.  http://kello.hu/rolunk/utalvanyok-elfogadasa

Tankönyvosztás az első tanítási napon: 2016.09.01-jén (csütörtökön)