Dolgozóink

Az intézmény vezetése

 

Fogadó nap/óra

Vígh Roland - igazgató
matematika, informatika

szerda

7.

Molnár Tünde - igazgatóhelyettes
matematika

 kedd

 3.

Tompa Médea - igazgatóhelyettes
pedagógia, gyógypedagógia, pszichológia

 csütörtök

 7.

Tiborc-Kovács Kinga - igazgatóhelyettes
magyar nyelv és irodalom

 csütörtök

 7.

Tanáraink a Gimnázium és Szakközépiskolai tagozaton

 

Fogadó nap/óra

Bári Judit Éva - történelem, angol

kedd

4.

Bartók Beáta - biológia, földrajz

kedd

6.

Békési Tiborné - magyar, angol, orosz

 csütörtök

4.

Bogár Tímea

szerda 2.

Bogdányi Szabolcs - testnevelés

kedd 4.

Bóna Tímea

csütörtök

5.

Braunné Babidorics Mária - biológia, földrajz

kedd

7.

Csala-Marosvári Zsuzsánna

kedd

4.

Czeglédy Viktória Elynor - ének-zene

péntek

3.

Detki Zsófia

szerda

5.

Dr. Dapsyné Lipták Rita - történelem, népmûvelõ

hétfő

2.

Dr. Nagyné Homoki Andrea - fejlesztő pedagógus

szerda

2.

Dévai Orsolya - angol, mozgóképkultúra és médiaismeret

hétfő

6.

Dudásné Simon Edit - matematika, fizika

hétfő 3.

Erdõdi Zita Klára - magyar

hétfő

6.

Fekete Balázs - magyar, történelem

kedd

3.

Garamvölgyiné Dufala Anita - német

hétfő

4.

Horváthné Rácz Mária - matematika, kémia, informatika

hétfő

4.

Imri Erzsébet - pedagógia

kedd

3.

Iván Orsolya - latin

kedd

7.

Jeviczki Tamás - pszichológia

csütörtök

1.

Juhász Ildikó - matematika, ének-zene

péntek

5.

Juhászné Nagy Katalin - angol, történelem

hétfő

6.

Kassai- Kerepesi  Helga Mária - német

hétfő

3.

Katona István - rajz

kedd

2.

Konecsni Istvánné - angol

 hétfő

5.

Kovácsné Orbán Ildikó - informatika, ének-zene

 kedd

5.

Krajnyákné Juhász Hilda - testnevelés

péntek

4.

Kubicskó Zsuzsa - testnevelés

csütörtök 16:00

Magyari Judit - magyar, drámapedagógia

kedd

1.

Majorné Farkas Ilona - francia, orosz

kedd

4.

Molnárné Szmolár Edit - pedagógia

csütörtök

3.

Nemcsikné Marticsák Éva - kémia, biológia

szerda

4.

Németh Mária - testnevelés

kedd

3.

Novák Eleonóra - matematika, ének-zene

péntek

5.

Pappné Kusztván Melinda - matematika

péntek

2.

Patócs Béla - testnevelés

 csütörtök

2.

Pelikán István - történelem, társadalomismeret, magyar

kedd

7.

Rachev Judit - német

hétfő

6.

Silye Veronika - matematika

csütörtök

3.

Soltészné Bodzás Judit - francia, magyar

szerda

4.

Subai Zsuzsanna - pedagógia

Szalmen Edit - magyar

csütörtök

3.

Tatár-Szilágyi Erika - pszichológia

csütörtök

2.

Tluszti Andrea - biológia, kémia

csütörtök

2.

Tóth Ágnes

hétfő

3.

Tóth Zoltán - fizika

kedd

4.

Tóthné Gál Éva - angol

kedd

3.

Üveges Tamás - magyar

hétfő

3.