Dolgozóink

Az intézmény vezetése

 

Fogadó nap/óra

Vígh Roland - igazgató
matematika, informatika

hétfő

 2.

Molnár Tünde - igazgatóhelyettes
matematika

 kedd

 7.

Tompa Médea - igazgatóhelyettes
pedagógia, gyógypedagógia, pszichológia

 kedd

 7.

Tiborc-Kovács Kinga - igazgatóhelyettes
magyar nyelv és irodalom

 kedd

 7.

Pethő Judit - iskolalelkész

péntek

 2.

Tanáraink a Gimnázium és Szakközépiskolai tagozaton

 

Fogadó nap/óra

Bári Judit Éva - történelem, angol

hétfő

6.

Bartók Beáta - biológia, földrajz

kedd

6.

Békési Tiborné - magyar, angol, orosz

péntek

2.

Bogár Tímea

csütörtök 4.

Bogdányi Szabolcs - testnevelés

hétfő 2.

Bóna Tímea

csütörtök

5.

Braunné Babidorics Mária - biológia, földrajz

kedd

6.

Csala-Marosvári Zsuzsánna

csütörtök

4.

Czeglédy Viktória Elynor - ének-zene

 

 

Detki Zsófia

péntek

3.

Dr. Dapsyné Lipták Rita - történelem, népmûvelõ

hétfő

6.

Dr. Nagyné Homoki Andrea - fejlesztő pedagógus

szerda

6.

Dévai Orsolya - angol, mozgóképkultúra és médiaismeret, földrajz

csütörtök

2.

Dudásné Simon Edit - matematika, fizika

szerda 3.

Erdõdi Zita Klára - magyar

csütörtök

4.

Fekete Balázs - magyar, történelem

csütörtök

4.

Garamvölgyiné Dufala Anita - német

szerda

5.

Horváthné Rácz Mária - matematika, kémia, informatika

hétfő

6.

Imri Erzsébet - pedagógia

hétfő

3.

Iván Orsolya - latin

kedd

6.

Juhász Ildikó - matematika, ének-zene

szerda

5.

Juhászné Nagy Katalin - angol, történelem

hétfő

2.

Kassai- Kerepesi  Helga Mária - német

hétfő

7.

Katona István - rajz

szerda

2.

Konecsni Istvánné - angol

 kedd

7.

Kovácsné Orbán Ildikó - informatika, ének-zene

 hétfő

5.

Krajnyákné Juhász Hilda - testnevelés

csütörtök

3.

Kubicskó Zsuzsa - testnevelés

csütörtök 15:00

Magyari Judit - magyar, drámapedagógia

szerda

1.

Majorné Farkas Ilona - francia, orosz

szerda

6.

Nemcsikné Marticsák Éva - kémia, biológia

csütörtök

4.

Németh Mária - testnevelés

hétfő

6.

Novák Eleonóra - matematika, ének-zene

csütörtök

4.

Pappné Kusztván Melinda - matematika

kedd

7.

Pelikán István - történelem, társadalomismeret, magyar

kedd

2.

Rachev Judit - német

szerda

3.

Silye Veronika - matematika

szerda

7.

Soltészné Bodzás Judit - francia, magyar

csütörtök

7.

Subai Zsuzsanna - pedagógia, fejlesztő pedagógus, inkluzív nevelés tanár

kedd

5.

Szalmen Edit - magyar

hétfő

6.

Szőke Ariadné - pedagógia

hétfő

2.

Tatár-Szilágyi Erika - pszichológia

csütörtök

2.

Tluszti Andrea - biológia, kémia

szerda

6.

Tóth Ágnes - magyar

kedd

9.

Tóth Zoltán - fizika

csütörtök

4.

Tóthné Gál Éva - angol

szerda

6.

Üveges Tamás - magyar

hétfő

6.